top of page
Cabin Under The Mountains, Slovakia holidays

O NÁS

NAŠE UBYTOVANIE

Belianska Chata je nová budova, ktorá bola postavená v tradičnom drevennom a kamennom štýle. Počas stavby sme boli schopný zaistiť moderný komfort a popri tom zachovať tradičný dizajn.
Na prízemí sa nachádza veľká jedáleň s krbom a nádherným výhľadom na Belianske Tatry, kde sa podávajú raňajky formou bufetu; ideálne miesto na relaxáciu a odpočinok po dni plnom dobrodružstva. V ponuke máme rôzne nápoje: od teplých nápojov, alkoholických a nealkoholických nápojov, sypané čaje a smoothies.


Naše izby sú navrhnuté, aby ste sa cítili útulne a pohodlne a sú v tradičnom drevennom štýle. Každá izba má kúpeľňu so sprchovým kútom a Wi-Fi.


V roku 2019 plánujeme otvoriť plne vybavenú  telocvičňu, ktorá bola navrhnutá špeciálne na výučbu, keďže máme odborné znalosti v rámci zdravia a fitness priemyslu a rôznych bojových športov vrátane Muay Thai a Brazílskeho Jiu Jitsu. Keďže máme k dispozící toto zariadenie, je naším cieľom ponúknuť pobyty pre hostí týkajúce sa  zdravia, fitness a bojových umení. Taktiež sme ochotný spolupracovať s odborníkmi s fitness priemyslu, ktorý by mali záujem trénovať svojich študentov v prostredí Vysokých Tatier! Okolité prírodné prostredie a zariadenie telocvične poskytujú neobmedzené podmienky na cross tréning.


Taktiež sme veľmi radi, že môžeme ponúknuť naším hosťom zľavy na  atrakcie v okolí.

 

Radi by sme sa Vám predstavili a povedali Vám, ako sme prišli žiť do tejto úžasnej časti sveta.
Voláme sa Damien a Ivana a sme mladý manželský pár, ktorí mal vždy lásku k prírode.
Rovnako ako väčšina ľudí v modernom svete sme žili a pracovali v stresových pracovných podmienkach v preplnenom meste. Aj napriek tomuto neustálemu kolotoču sme sa vždy snažili sústrediť na náš sen, čím bol pokojnejší životný štýl v krásnej tatranskej prírode.
Tvrdo sme pracovali na dosiahnutí svojho sna, a cítime skutočné privilégium môcť sa prebudiť každý deň a dýchať čerstvý, čistý horský vzduch. Naším cieľom je teraz zoznámiť Vás s týmto nádherným miestom , do ktorého sme sa zamilovali a pomôcť Vám vytvoriť dovolenkové spomienky na celý život.

  • Parkovisko pre ubytovaných zdarma

  • Wifi zdarma

  • Bezpečná úschovňa lyží

  • Zľavy na atrakcie v okolí

  • Raňajky formou švédskych stolov

  • Pokojné a tiché miesto vrámci obce

  • Izby v tradičnom prevedení s kúpeľňami

  • Veľká spoločenská miestnosť s krbom

Cabin Under The Mountains, Slovakia holidays

ŽDIAR

Obec Ždiar je malebná horská dedina s približným počtom obyvateľov 1300. Je to typická goralská obec s vlastnými tradíciami, zvykmi, folklórom a kultúrou nachádzajúca sa vo východnej oblasti Vysokých Tatier. 

Obec ma charakteristickú goralskú ľudovú architektúru, kde drevo a kameň sú hlavné stavebné materiály. Celá priľahlá oblasť patrí do chránenej krajinnej oblasti Národného parku. Je tu množstvo chránených rastlín a živočíchov, ktoré nájdete po celom území obce a priľahlého okolia.

 

Cabin Under The Mountains, Slovakia holidays
Cabin Under The Mountains, Slovakia holidays
Cabin Under The Mountains, Slovakia holidays

Belianska Chata sa nachádza na Antošovskom Vrchu s nádherným výhľadom na Belianske Tatry, časť Vysokých Tatier. Chata nie je umiestnená priamo v centre obce, ale sa nachádza na východnom cípe obytnej časti. Vďaka našej lokalite budete mať dojem pokoja a súkromia, kde budete obklopený prírodou. V centre obce sa nachádzajú obchody, reštaurácie, požičovňa bicyklov a lyží, lekáreň a miestne múzeum a je situované len 5 minút cesty autom od chaty.

Tešíme sa na stretnutie s Vami, a na privítanie v Belianskej Chate, ktorá poskytuje pohodlné a útulné ubytovanie, pokiaľ budete spoznávať krásu Slovenských Tatier!

Cabin Under The Mountains, Slovakia holidays
Cabin Under The Mountains, Slovakia holidays
bottom of page